YENİLENEN BAHÇE MAĞAZAMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ? | Yenilenen bahçe mağazamızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda

MİLLENNİUM kurulduğu günden bugüne,gelişen ve değişen moda anlayışına paralel bir şekilde tasarımlarını sürekli yenilemekte ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak, sipariş ve özel isteklere göre , farklı tasarımlar yapmaktadır.

Modoko ve Masko'daki showroomlarında müşteri odaklı kalite anlayışı ,geniş ürün yelpazesi , satış sonrası destek ve özgün çizgideki tasarımları ile sizlere hizmet vermektedir.

Millennium bünyesinde aksesuar, bahçe mobilyaları ve TD Design markası altında iç mimarlık ve dekorasyon hizmetleri bulunmaktadır.

Tasarımlarını ve üretimlerini gerçekleştirdiğimiz salon, yemek odası ve yatak odası takımlarının yanı sıra, yaşadığınız mekanlarda kişiliğinizi ortaya koymanızı sağlayan sayısız aksesuar seçenekleri ile hayatlarınıza zenginlik ve estetik katıyoruz.

Yaşam felsefemiz; Kuruldugumuzdan beri sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bu günde inancımızın ve kişiligimizin esasını oluşturmaktadır.